NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
     Menu ICQ

 
     Download


ICQ 6


čeština ICQ 6


ICQ 5.1
Build #3000


čeština ICQ 5.1
Build #3000

 
     Návštěvnost 
     ReklamaAlternativy ICQ

Chcete používat víc protokolů najednou a zaroveň nechcete mít spustěno pro každý protokol jiný IM klient? Řešení je jendoduché! Můžete využít transport protokolů Jabberu. Nebo IM klient, který integruje víc protokolů www.miranda-im.org.

Miranda

Miranda je open-source multi-protokolový IM klient. Miranda má jinou filozofii než ostatní IM klienti. Základní verze nabízí jen ty nejprimárnější možnosti, jaké by měl IM klient poskytovat. A to je také největší zbraní Mirandy. Možnost vytvořit z ní tařka cokoliv. Je jen na uživateli, které protokoly, funkce (mimo rozsah ICQ) bude používat, jak bude jeho Miranda vypadat a jak se bude chovat v daných situacích. Když si náhodně vyberete 10 uživatelů používajících Mirandu bude ohromeni variabilitou a různorodostí jednotlivých klientů. Existují, ale i uživatelé kteří nechtějí nic nastavovat. Pro ty je tu také řešení! Na webu je celá řadu serverů zabvajících se Mirandou a jistě si zde najdete hotového klienta, který Vám bude vyhovoat, jak po stránce funkční, tak vizuální.

Miranda - odkazy


Trillian

Trillian je známý svými pokročilými funkcemi a je proto využíván náročnějšími uživateli. Jeho možnosti vizuálního přizpůsobení jsou také daleko vyšší než u běžného ICQ 5.1. Trillian je také multi-protokolovým IM klientem. Podporuje tyto protokoly: ICQ, MSN, AIM, YAhoo! a IRC. Trillian existuje ve dvou variantách, bezplatné (s omezením některých funkcí) a placená, která Vám poskytne všechny svojí schopnosti.


Starší verze ICQ

Ne všem se líbí, jakým směrem se ubírá vývoj ICQ a proto používají starší klienty. Nevýhodou je starší verze ICQ protokolu a tím i neschopnost používat, některé služby. Pokud Vám nevyhovuje poslední verze ICQ 5.1, není nic snažšího než si stáhnout verzi starší.

     Menu Skype
 
     Download


Skype 3.2
 
     AONN.cz

ALYSS M*A*S*H 4077 online na alyss.cz
 
     Anketa

 
     Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
  

   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com