NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
     Menu ICQ

 
     Download


ICQ 6


čeština ICQ 6


ICQ 5.1
Build #3000


čeština ICQ 5.1
Build #3000

 
     Návštěvnost 
     ReklamaAlternativy ICQ

Chcete používat víc protokolů najednou a zaroveň nechcete mít spustěno pro každý protokol jiný IM klient? Řešení je jendoduché! Můžete využít transport protokolů Jabberu. Nebo IM klient, který integruje víc protokolů www.miranda-im.org.

Miranda

Miranda je open-source multi-protokolový IM klient. Miranda má jinou filozofii než ostatní IM klienti. Základní verze nabízí jen ty nejprimárnější možnosti, jaké by měl IM klient poskytovat. A to je také největší zbraní Mirandy. Možnost vytvořit z ní tařka cokoliv. Je jen na uživateli, které protokoly, funkce (mimo rozsah ICQ) bude používat, jak bude jeho Miranda vypadat a jak se bude chovat v daných situacích. Když si náhodně vyberete 10 uživatelů používajících Mirandu bude ohromeni variabilitou a různorodostí jednotlivých klientů. Existují, ale i uživatelé kteří nechtějí nic nastavovat. Pro ty je tu také řešení! Na webu je celá řadu serverů zabvajících se Mirandou a jistě si zde najdete hotového klienta, který Vám bude vyhovoat, jak po stránce funkční, tak vizuální.

Miranda - odkazy


Trillian

Trillian je známý svými pokročilými funkcemi a je proto využíván náročnějšími uživateli. Jeho možnosti vizuálního přizpůsobení jsou také daleko vyšší než u běžného ICQ 5.1. Trillian je také multi-protokolovým IM klientem. Podporuje tyto protokoly: ICQ, MSN, AIM, YAhoo! a IRC. Trillian existuje ve dvou variantách, bezplatné (s omezením některých funkcí) a placená, která Vám poskytne všechny svojí schopnosti.


Starší verze ICQ

Ne všem se líbí, jakým směrem se ubírá vývoj ICQ a proto používají starší klienty. Nevýhodou je starší verze ICQ protokolu a tím i neschopnost používat, některé služby. Pokud Vám nevyhovuje poslední verze ICQ 5.1, není nic snažšího než si stáhnout verzi starší.

     Menu Skype
 
     Download


Skype 3.2
 
     AONN.cz

ENKII Divadlo Jary Cimrmana online na enkii.cz
 
     Anketa

 
     Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
  

   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com