NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
     Menu ICQ

 
     Download


ICQ 6


čeština ICQ 6


ICQ 5.1
Build #3000


čeština ICQ 5.1
Build #3000

 
     Návštěvnost 
     ReklamaMeebo.com
ICQ on-line vždy a všude aneb Meebo.com

>> Meebo.com <<

Základní info
Meebo.com je pro všechny co chtějí mít svoje ICQ se svým nastavením na každém počítači připojeném k internetu. Není třeba nic stahovat, instalovat nebo složitě nastavovat, prostě přijdete a píšete si s vašimi ICQ kamarády. Hodí se pro používání ve škole, internetové kavárně nebo u přátel, prostě všude tam, kde nemáte nainstalované svoje vlastní ICQ. Meebo.com je mnohem lepší a uživatelsky přívětivější než například ICQ2Go!, který je také určen k připojení k ICQ odkudkoliv, avšak Meebu nesahá ani po kotníky. Pro méně zdatné uživatele je tu další dobrá zpráva, Meebo.com je dostupné v češtině.

Technické informace
Meebo.com neposkytuje jen ICQ, ale i AIM, Yahoo!, Google Talk, MSN a Jabber. Takže pokud používáte více protokolů, jistě se vám Meebo bude zamlouvat. Je možné použít i zabezpečený https protokol a hesla jsou šifrována RSA klíči, čili další dobrá zpráva pro paranoidní uživatele, vaše komunikace je velmi dobře zabezpečena. Meebo jsem zkoušel v následujících prohlížečích: Opera, Internet Explorer, Firefox a Mozilla, všechny v posledních verzích a nenarazil jsem na žádné problémy.

Jak na to
V zásadě máte dvě možnosti jak Meebo používat :
  • bez registrace na Meebo - prostě jenom přijdete a chatujete
  • s registrací - můžete naplno využívat všechny možnosti, které jsou k dispozici
Postupně jsi podrobně probereme obě možnosti, ale hned na úvod bych osobně doporučil registraci.

Jak na to bez registrace
Prostě si otevřete www.meebo.com a přihlašte se. Pravděpodobně většina z vás bude chtít používat Meebo pro přihlášení na ICQ, formulář pro přihlášení na ICQ najdete schovaný pod ikonou ICQ kytky, jak je vidět na obrázku.


Jak na to s registrací
Registraci doporuručuji všem, kteří chtějí využívat všech výhod, které Meebo poskytuje a těm kteří využívají kromě ICQ i další protokoly, mohou je pak pouzžívat všechny najednou, jakou např. u multifunkčních komunikátorů (Trillian, Gaim atd.). Jak tedy na to? Na stránce Meebo.com vpravo ve formuláři s nadpisem Meebo klikněte na odkaz registrovat, vyplňte registrační formulář (meebo id je vaše přihlašovací jméno, které si zvolíte). Po vyplnění registračních údajůna vás vyskočí formulář, ve kterém přidáváte jednotlivé protokoly a vaše přihlšovací údaje k nim (ICQ, MSN, Jabber).


Na kartě vlastnosti je možné upravit nastavení systému Meebo, např. zvuky, smajlíky, atd.

Používání Meebo
Po přihlášení (ať už přes registraci nebo bez ní) se vám zobrazí něco podobného jako na následujícím obrázku.


Jak je vidět, Meebo vypadá podobně jako klasické ICQ, vpravo je seznam vašich kontaktů, po poklepání na kontakt se zobrazí klasické okno, kde si s danou osobou můžete psát. Samozřejmě je možné mít otevřeno více oken, vlevo je ikona pro nastavení obrázku pro ICQ. Při registraci je na ploše k dispozici daleko více možností nastavení.

Závěr
Meebo.com je velmi zajímavou alternativou ke klasickým komunikačním programům a to obzvlášť pro ty uživatele, kteří často střídají počítače (škola, práce, atd.). Poskytuje uživatelský komfort a vypadá efektně nezávisle na operačním systému nebo použitém prohlížeči.

     Menu Skype
 
     Download


Skype 3.2
 
     AONN.cz

SIFEE.biz - serial Silicon Valley - tapety, epizody, postavy
 
     Anketa

 
     Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
  

   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com