NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
     Menu ICQ

 
     Download


ICQ 6


čeština ICQ 6


ICQ 5.1
Build #3000


čeština ICQ 5.1
Build #3000

 
     Návštěvnost 
     Reklama
Program Skype neobsahuje žádný adware, spyware ani malware

Žádný spyware, adware ani malwareVe společnosti Skype se pyšníme tím, že nabízíme produkt, který chrání a udržuje vaši bezpečnost kdykoli jste online, takže můžete být naprosto bez obav. To znamená, že nebudeme zobrazovat nežádoucí a vtíravé reklamy ani nedovolíme žádnému malwaru či spywaru provozovat svou činnost.

Co je to adware?
Pojmem adware je označován software, jehož primárním účelem je doručování reklamních zpráv uživateli, aniž by ho o tom informoval, a který lze jen obtížně vypnout. Protože v programu Skype můžete reklamní zprávy vždy vypnout, jsme přesvědčeni, že neobsahuje adware.

Co je to spyware?
Spyware je software, který se nainstaluje do počítače bez vědomí jeho majitele a tajně odesílá nebo přijímá data do, resp. ze vzdáleného počítače. Spyware může například sledovat chování uživatele a odesílat údaje týkající se jeho činnosti (např. uživatelská jména a hesla) třetí straně.

Co je to malware?
Malware (MALicious softWARE) je software určený k infiltraci nebo poškození operačního systému či jiných programů v počítači bez souhlasu majitele. Tyto programy jsou často kvalifikovány jako počítačové viry, červi (worm) či trójské koně.

     Menu Skype
 
     Download


Skype 3.2
 
     AONN.cz

ALYSS SACHY kralovska hra sachy na alyss.cz
 
     Anketa

 
     Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
  

   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com