NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
     Menu ICQ

 
     Download


ICQ 6


čeština ICQ 6


ICQ 5.1
Build #3000


čeština ICQ 5.1
Build #3000

 
     Návštěvnost 
     ReklamaRegistrace do Skype krok za krokem

Pro užívání programu Skype je potřeba se zaregistrovat. Registrace probíhá přes samotný program (webová registrace tedy pravděpodobně není možná).

Krok 1: Stáhnout a nainstalovat program.

Krok 2: Po spuštění programu se objeví přihlašovací formulář, výřez tohoto formuláře vypadá následovně:


Klikněte na odkaz "Don't have a Skype Name".

Krok 3: Prvním úkolem je vyplnění základních osobních a přihlašovacích údajů. Povinnými údaji je přezdívka (Skype Name) a heslo. Rovněž je nutno zaškrtnout políčko s potvrzením, že jste četli pravidla, a také s nimi souhlasíte. Potvrďte tlačítkem "Next >".


Krok 4: Na této obrazovce vyplňte pravdivě váš e-mail. Se zaškrtnutým políčkem "Yes, send me Skype news and special offers" souhlasíte se zasíláním novinek a nabídek od tvůrců programu. Dále je možnost vyplnit zemi (Country/Region) a město (City) odkud pocházíte.

Posledním úkolem je rozhodnout, zda-li si přejete být automaticky přihlášeni při startu programu. Má-li přístup k vašemu počítači i nějaká osoba, které nedůvěřujete, políčko odškrtněte. Registraci potvrďte stiskem tlačítka "Sign In".


Pozor! Zvolíte-li si přezdívku, kterou si před vámi zaregistroval již jiný uživatel, budete muset svou volbu poupravit. Program vás automaticky upozorní.

     Menu Skype
 
     Download


Skype 3.2
 
     AONN.cz

ALYSS Jiste pane ministre online na alyss.cz
 
     Anketa

 
     Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
  

   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com