NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
     Menu ICQ

 
     Download


ICQ 6


čeština ICQ 6


ICQ 5.1
Build #3000


čeština ICQ 5.1
Build #3000

 
     Návštěvnost 
     ReklamaRegistrace do Skype krok za krokem

Pro užívání programu Skype je potřeba se zaregistrovat. Registrace probíhá přes samotný program (webová registrace tedy pravděpodobně není možná).

Krok 1: Stáhnout a nainstalovat program.

Krok 2: Po spuštění programu se objeví přihlašovací formulář, výřez tohoto formuláře vypadá následovně:


Klikněte na odkaz "Don't have a Skype Name".

Krok 3: Prvním úkolem je vyplnění základních osobních a přihlašovacích údajů. Povinnými údaji je přezdívka (Skype Name) a heslo. Rovněž je nutno zaškrtnout políčko s potvrzením, že jste četli pravidla, a také s nimi souhlasíte. Potvrďte tlačítkem "Next >".


Krok 4: Na této obrazovce vyplňte pravdivě váš e-mail. Se zaškrtnutým políčkem "Yes, send me Skype news and special offers" souhlasíte se zasíláním novinek a nabídek od tvůrců programu. Dále je možnost vyplnit zemi (Country/Region) a město (City) odkud pocházíte.

Posledním úkolem je rozhodnout, zda-li si přejete být automaticky přihlášeni při startu programu. Má-li přístup k vašemu počítači i nějaká osoba, které nedůvěřujete, políčko odškrtněte. Registraci potvrďte stiskem tlačítka "Sign In".


Pozor! Zvolíte-li si přezdívku, kterou si před vámi zaregistroval již jiný uživatel, budete muset svou volbu poupravit. Program vás automaticky upozorní.

     Menu Skype
 
     Download


Skype 3.2
 
     AONN.cz

SIFEE.biz - Kutil Tim online, tapety, epizody, postavy
 
     Anketa

 
     Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys
  

   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com