NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
     Menu ICQ

 
     Download


ICQ 6


čeština ICQ 6


ICQ 5.1
Build #3000


čeština ICQ 5.1
Build #3000

 
     Návštěvnost 
     Reklama
Kontakty a databáze
Všechny své kontakty můžete mít přehledně uložené ve Skype. Na monitoru pak budete mít stále přehled o tom, kdo z vašich známých je právě online. Zároveň na panelu uvidíte, jestli máte nějaké zmeškané hovory nebo zda na vás ve schránce čeká hlasová zpráva.


Telefonování ze Skype
Volat ze Skype je jednoduché. Stačí si vybrat osobu ze svých kontaktů a kliknout na velké zelené tlačítko se sluchátkem.


Povídání ve Skype
Spojte se s jinými lidmi přes Skype. Podle některých z toho budete mít díky kvalitnímu přenosu zvuku pocit, že volaný stojí vedle vás. Když budete chtít hovor ukončit, stačí kliknout na červené tlačítko.


Konferenční hovor
Skype můžete využít i na víc než jen na telefonování s jedním člověkem. Přes program je možné uskutečnit konferenční hovor a mluvit až se čtyřmi dalšími lidmi současně.


Přenos souborů
Potřebujete poslat důležitý dokument svému kolegovi? Stáhli jste si z webu skvělý obrázek a chcete ho poslat kamarádovi? Udělejte to přes Skype. Umí přenášet soubory jakékoli velikosti stejně spolehlivě jako uskutečňovat hovory.


Chatování
Když se chcete spojit s ostatními, máte víc možností než jim telefonovat. Přes Skype můžete pozvat k diskuzi až 48 přátel a hromadně s nimi chatovat. Je to rychlá a snadná možnost, jak si všichni můžete poklábosit nebo naplánovat příští party.


Systémové požadavky
  • Počítač s operačním systémem Windows 2000 nebo XP. (Pro videohovory je nutná verze XP.)
  • Internetové připojení (nejlepší je vysokorychlostní, připojení GPRS není pro hlasové volání podporováno a při satelitním připojení se mohou výsledky různit).
  • Reproduktory a mikrofon - vestavěné nebo samostatné.
  • Webová kamera, pokud chcete používat videohovory.
  • Rovněž vám doporučujeme mít alespoň procesor 400 MHz, 128 MB paměti RAM a 50 MB volného místa na pevném disku.
     Menu Skype
 
     Download


Skype 3.2
 
     AONN.cz

ORFII Freediving - volné potapeni, apnea na ofrii.com
 
     Anketa

 
     Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
  

   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com